Redno vzdrževanje in zimska služba na lokalnih cestah v Občini Ivančna Gorica
Občina Ivančna Gorica
Redno vzdrževanje in zimska služba na lokalnih cestah obsega dela, ki so navedena v Pravilniku o rednem vzdrževanju javnih cest (Uradni list RS, št. 38/16 in 132/22-ZCes-2). Ponudba mora zajemati izvajanje vseh razpisanih del.
RokRok za prejem ponudb je bil 2024-07-19. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2024-06-14.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj?- • Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve za opremo zračnega, železniškega, cestnega in pomorskega prometa › Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2024-06-14 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-21 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2024-06-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Redno vzdrževanje in zimska služba na lokalnih cestah v Občini Ivančna Gorica
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo 📦
Opis
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Spodbujani socialni cilj: Drugo
Javno naročanje inovativnih rešitev: other
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2024-07-19 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2024-07-19 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2024-07-11 10:00:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Seznam in kratek opis pogojev:
Seznam in kratek opis meril za izbor:
Razlog za izključitev:
Opis razlogov za izključitev:
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina ivančna gorica
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Sokolska ulica 8
Poštna številka: 1295
Poštno mesto: Ivančna Gorica
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obc.ivancna.gorica@siol.net 📧
Telefon: +38617812100 📞
URL: https://ivancna-gorica.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=Mjg5Nzc4O1JEX1ZaRFLFvUVWQU5KRS56aXA 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2024/S 116-357599 (2024-06-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Redno vzdrževanje in zimska služba na lokalnih cestah v Občini Ivančna Gorica
Referenčna številka:
JN-42125
Kratek opis:
Redno vzdrževanje in zimska služba na lokalnih cestah obsega dela, ki so navedena v Pravilniku o rednem vzdrževanju javnih cest (Uradni list RS, št. 38/16 in 132/22-ZCes-2). Ponudba mora zajemati izvajanje vseh razpisanih del.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo 📦
Opis
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Spodbujani socialni cilj: Drugo
Javno naročanje inovativnih rešitev: other
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2024-07-19 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2024-07-19 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2024-07-19 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2024-07-11 10:00:00.0000000 📅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Seznam in kratek opis pogojev:
Ustreznost za opravljanje poklicne dejavnosti.: Določeno v točki 2.5.2 Dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Ekonomski in finančni položaj
Seznam in kratek opis meril za izbor:
Ekonomski in finančni položaj: Določeno v točki 2.5.2 Dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Tehnične in strokovne sposobnosti
Tehnična in strokovna sposobnost.: Določeno v točki 2.5.2 Dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Pogoji za sodelovanje
Razlog za izključitev:
Delo otrok in druge oblike trgovine z ljudmi
Dogovori z drugimi gospodarskimi subjekti z namenom izkrivljanja konkurence
Goljufije
+ še 12
Izključno nacionalni razlogi za izključitev
Korupcija
Kršitev obveznosti na področju delovnega prava
Kršitev obveznosti na področju okoljskega prava
Kršitev obveznosti na področju socialnega prava
misinterpr
Nasprotje interesov zaradi njegovega sodelovanja v postopku oddaje javnega naročila
Plačevanje davkov
Plačilo prispevkov za socialno varnost
Pranje denarja ali financiranje terorizma
Sodelovanje v hudodelski združbi
Teroristična kazniva dejanja ali kazniva dejanja, povezana s terorističnimi dejavnostmi
Obvezen izključitveni razlog, opredeljen v 75. čl. ZJN-3 in v razpisni dokumentaciji.
Izključitveni razlog, opredeljen v 75. čl. ZJN-3 in v razpisni dokumentaciji.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina ivančna gorica
Nacionalna registrska številka:
5886244000
Poštni naslov: Sokolska ulica 8
Poštna številka: 1295
Poštno mesto: Ivančna Gorica
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obc.ivancna.gorica@siol.net 📧
Telefon: +38617812100 📞
URL: https://ivancna-gorica.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=Mjg5Nzc4O1JEX1ZaRFLFvUVWQU5KRS56aXA 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2024/S 116-357599 (2024-06-14)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1352151.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2024-09-17 📅
Naslov: Pogodba za redno vzdrževanje in zimsko službo na lokalnih cestah v Občini Ivančna Gorica
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 1352151.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: KOMUNALNE GRADNJE d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Gasilska cesta 5
Poštna številka: 1290
Poštno mesto: Grosuplje
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@kgg.si 📧
Telefon: +38617818100 📞
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Spremembe na podlagi vzrokov za revizijo ali opcij.
Nova vrednost
Besedilo:
Vir: OJS 2026/S 162-583764 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1352151.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
528537
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
430-0014/2024-17
Datum sklenitve pogodbe: 2024-09-17 📅
Naslov: Pogodba za redno vzdrževanje in zimsko službo na lokalnih cestah v Občini Ivančna Gorica
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 1352151.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: KOMUNALNE GRADNJE d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5459150000
Poštni naslov: Gasilska cesta 5
Poštna številka: 1290
Poštno mesto: Grosuplje
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@kgg.si 📧
Telefon: +38617818100 📞
Spremembe
Druge dodatne informacije
Aneks št. 1 k Pogodbi ureja povečan obseg del. Skladno z določili 2. člena Pogodbe naročnik po obsegu in časovno ne more v naprej določiti potrebo po opravljeni storitvi zimske službe ter določa, da se bo navedena storitev količinsko naročala glede na dejanske potrebe oz. razmere. Do povečanega obsega izvedenih del je prišlo zaradi vremenskih razmer v zimski sezoni, ki so zahtevale večje število posipov zaradi zagotavljanja varnosti cestnega prometa, prevoznosti občinskih cest ter izpolnjevanja obveznosti izvajanja zimske službe v skladu z veljavnimi predpisi in zahtevami upravljavca cest. Obseg povečanega obsega del iz naslova večdel znaša 94.165,64 EUR brez DDV. Sprememba ne spreminja splošne narave javnega naročila.
Pokaži več
Nova vrednost
Besedilo:
Aneks št. 1 k Pogodbi ureja povečan obseg del. Skladno z določili 2. člena Pogodbe naročnik po obsegu in časovno ne more v naprej določiti potrebo po opravljeni storitvi zimske službe ter določa, da se bo navedena storitev količinsko naročala glede na dejanske potrebe oz. razmere. Do povečanega obsega izvedenih del je prišlo zaradi vremenskih razmer v zimski sezoni, ki so zahtevale večje število posipov zaradi zagotavljanja varnosti cestnega prometa, prevoznosti občinskih cest ter izpolnjevanja obveznosti izvajanja zimske službe v skladu z veljavnimi predpisi in zahtevami upravljavca cest. Obseg povečanega obsega del iz naslova večdel znaša 94.165,64 EUR brez DDV. Sprememba ne spreminja splošne narave javnega naročila.
Pokaži več
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve popravila in vzdrževanja (13 nova javna naročila)