Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Občina Šenčur
Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
RokRok za prejem ponudb je bil 2022-06-03. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2022-04-26.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2022-04-26 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2022-08-19 | Obvestilo o oddaji naročila |
| 2023-02-23 | Sprememba naročila/koncesije v času njene veljavnosti |
| 2026-08-31 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2022-04-26)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Referenčna številka: 430-10/2022
Kratek opis: Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Metapodatki obvestila
Izvirni jezik: slovenščina 🗣️
Vrsta dokumenta: Obvestilo o javnem naročilu
Vrsta naročila: Storitve
Uredba: Evropska unija
Enotni besednjak javnih naročil (CPV)
Koda: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Dodatna koda CPV: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Kraj izvedbe
Regija NUTS: Slovenija 🏙️
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Vrsta ponudbe: Ponudba za vse sklope
Merila za podelitev
Najnižja cena
Naročnik
Identiteta
Država: Slovenija 🇸🇮
Vrsta naročnika: Regionalni ali lokalni organ
Ime naročnika: Občina šenčur
Poštni naslov: Kranjska cesta 11
Poštna številka: 4208
Poštno mesto: Šenčur
Stik
Internetni naslov: https://www.sencur.si/ 🌏
E-naslov: anze.kavcic@sencur.si 📧
Telefon: +386 42519117 📞
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/App/Datoteke/443254/JN_-_prevozi.zip 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=13434 🌏
Sklic
Datumi
Datum pošiljanja: 2022-04-26 📅
Rok za predložitev: 2022-06-03 📅
Datum objave: 2022-04-29 📅
Datum začetka: 2022-09-01 📅
Končni datum: 2026-08-31 📅
Identifikatorji
Številka obvestila: 2022/S 084-226199
Številka UL-S: 84
Dodatne informacije
Rok za sprejemanje ponudnikovih vprašanj: 26.05.2022 10:00:00
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Kratek opis:
Postopek
Pravna podlaga: 32014L0024
Čas za prejem ponudb: 10:00
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Rok veljavnosti ponudbe: 3 mesecev
Datum odpiranja ponudb: 2022-06-03 📅
Čas odpiranja ponudb: 12:00
Naročnik
Identiteta
Nacionalna registrska številka: 5874696000
Stik
Kontaktna točka: Kavčič Anže
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/App/Datoteke/443254/JN_-_prevozi.zip 🌏
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov oddaje javnih naročil
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštno mesto: Ljubljana
Poštna številka: 1000
Država: Slovenija 🇸🇮
Služba, pri kateri je mogoče dobiti informacije o postopku pregleda
Ime: Občina šenčur
Poštni naslov: Kranjska cesta 11
Poštno mesto: Šenčur
Poštna številka: 4208
Vir: OJS 2022/S 084-226199 (2022-04-26)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Referenčna številka: 430-10/2022
Kratek opis: Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Metapodatki obvestila
Izvirni jezik: slovenščina 🗣️
Vrsta dokumenta: Obvestilo o javnem naročilu
Vrsta naročila: Storitve
Uredba: Evropska unija
Enotni besednjak javnih naročil (CPV)
Koda: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Dodatna koda CPV: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Kraj izvedbe
Regija NUTS: Slovenija 🏙️
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Vrsta ponudbe: Ponudba za vse sklope
Merila za podelitev
Najnižja cena
Naročnik
Identiteta
Država: Slovenija 🇸🇮
Vrsta naročnika: Regionalni ali lokalni organ
Ime naročnika: Občina šenčur
Poštni naslov: Kranjska cesta 11
Poštna številka: 4208
Poštno mesto: Šenčur
Stik
Internetni naslov: https://www.sencur.si/ 🌏
E-naslov: anze.kavcic@sencur.si 📧
Telefon: +386 42519117 📞
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/App/Datoteke/443254/JN_-_prevozi.zip 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=13434 🌏
Sklic
Datumi
Datum pošiljanja: 2022-04-26 📅
Rok za predložitev: 2022-06-03 📅
Datum objave: 2022-04-29 📅
Datum začetka: 2022-09-01 📅
Končni datum: 2026-08-31 📅
Identifikatorji
Številka obvestila: 2022/S 084-226199
Številka UL-S: 84
Dodatne informacije
Rok za sprejemanje ponudnikovih vprašanj: 26.05.2022 10:00:00
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Postopek
Pravna podlaga: 32014L0024
Čas za prejem ponudb: 10:00
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Rok veljavnosti ponudbe: 3 mesecev
Datum odpiranja ponudb: 2022-06-03 📅
Čas odpiranja ponudb: 12:00
Naročnik
Identiteta
Nacionalna registrska številka: 5874696000
Stik
Kontaktna točka: Kavčič Anže
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/App/Datoteke/443254/JN_-_prevozi.zip 🌏
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov oddaje javnih naročil
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštno mesto: Ljubljana
Poštna številka: 1000
Država: Slovenija 🇸🇮
Služba, pri kateri je mogoče dobiti informacije o postopku pregleda
Ime: Občina šenčur
Poštni naslov: Kranjska cesta 11
Poštno mesto: Šenčur
Poštna številka: 4208
Vir: OJS 2022/S 084-226199 (2022-04-26)
Obvestilo o oddaji naročila (2022-08-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila: 1 223 030 EUR 💰
Metapodatki obvestila
Vrsta dokumenta: Obvestilo o oddaji naročila
Postopek
Vrsta ponudbe: Ni primerno
Sklic
Datumi
Datum pošiljanja: 2022-08-19 📅
Datum objave: 2022-08-24 📅
Identifikatorji
Številka obvestila: 2022/S 162-461952
Sklicuje se na obvestilo: 2022/S 084-226199
Številka UL-S: 162
Oddaja naročila
Datum sklenitve pogodbe: 2022-08-19 📅
Ime: ARRIVA, družba za prevoz potnikov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5263433000
Poštni naslov: Ulica Mirka Vadnova 8
Poštno mesto: Kranj
Poštna številka: 4000
Država: Slovenija 🇸🇮
Skupna vrednost javnega naročila: 1 223 030 EUR 💰
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Vir: OJS 2022/S 162-461952 (2022-08-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila: 1 223 030 EUR 💰
Metapodatki obvestila
Vrsta dokumenta: Obvestilo o oddaji naročila
Postopek
Vrsta ponudbe: Ni primerno
Sklic
Datumi
Datum pošiljanja: 2022-08-19 📅
Datum objave: 2022-08-24 📅
Identifikatorji
Številka obvestila: 2022/S 162-461952
Sklicuje se na obvestilo: 2022/S 084-226199
Številka UL-S: 162
Oddaja naročila
Datum sklenitve pogodbe: 2022-08-19 📅
Ime: ARRIVA, družba za prevoz potnikov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5263433000
Poštni naslov: Ulica Mirka Vadnova 8
Poštno mesto: Kranj
Poštna številka: 4000
Država: Slovenija 🇸🇮
Skupna vrednost javnega naročila: 1 223 030 EUR 💰
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Vir: OJS 2022/S 162-461952 (2022-08-19)
Sprememba naročila/koncesije v času njene veljavnosti (2023-02-23)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila: 1 223 030 EUR 💰
Metapodatki obvestila
Vrsta dokumenta: Sprememba naročila/koncesije v času njene veljavnosti
Postopek
Merila za podelitev
Ni primerno
Sklic
Datumi
Datum pošiljanja: 2023-02-23 📅
Datum objave: 2023-02-28 📅
Datum začetka: 2023-09-01 📅
Končni datum: 2026-06-24 📅
Identifikatorji
Številka obvestila: 2023/S 042-122652
Sklicuje se na obvestilo: 2022/S 162-461952
Številka UL-S: 42
Vir: OJS 2023/S 042-122652 (2023-02-23)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila: 1 223 030 EUR 💰
Metapodatki obvestila
Vrsta dokumenta: Sprememba naročila/koncesije v času njene veljavnosti
Postopek
Merila za podelitev
Ni primerno
Sklic
Datumi
Datum pošiljanja: 2023-02-23 📅
Datum objave: 2023-02-28 📅
Datum začetka: 2023-09-01 📅
Končni datum: 2026-06-24 📅
Identifikatorji
Številka obvestila: 2023/S 042-122652
Sklicuje se na obvestilo: 2022/S 162-461952
Številka UL-S: 42
Vir: OJS 2023/S 042-122652 (2023-02-23)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Referenčna številka:
Kratek opis: Opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1223030.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
Izdelki/storitve: Storitve cestnega prevoza 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2022-09-01 📅
Končni datum: 2026-10-30 📅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Postopek
Vrsta postopka
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2022-08-19 📅
Naslov: Pogodba o izvajanju prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Šenčur
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 1223030.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: ARRIVA, družba za prevoz potnikov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ulica Mirka Vadnova008
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina šenčur
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kranjska cesta 11
Poštna številka: 4208
Poštno mesto: Šenčur
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@sencur.si 📧
Telefon: 0038642519100 📞
URL: https://www.sencur.si/ 🌏
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Potreba po dodatnih gradnjah, blagu ali storitvah prvotnega izvajalca.
Nova vrednost
Besedilo:
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Referenčna številka:
430-10/2022
Kratek opis: Opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1223030.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
550718
Izdelki/storitve: Storitve cestnega prevoza 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2022-09-01 📅
Končni datum: 2026-10-30 📅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene 📦
Postopek
Vrsta postopka
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
430-10/2022-7
Datum sklenitve pogodbe: 2022-08-19 📅
Naslov: Pogodba o izvajanju prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Šenčur
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 1223030.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: ARRIVA, družba za prevoz potnikov, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5263433000
Poštni naslov: Ulica Mirka Vadnova008
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina šenčur
Nacionalna registrska številka:
5874696000
Poštni naslov: Kranjska cesta 11
Poštna številka: 4208
Poštno mesto: Šenčur
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@sencur.si 📧
Telefon: 0038642519100 📞
URL: https://www.sencur.si/ 🌏
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je na podlagi Zakona o javnem naročanju izvedel javni razpis za oddajo javnega naročila, št. objave na portalu javnih naročil JN002851/2022-B01 z dne 28. 4. 2022: »Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let” izbral izvajalca kot najugodnejšega ponudnika za izvedbo javnega naročila. Pogodba preneha veljati 31. 8. 2026, zato je naročnik izvedel javni razpis za oddajo javnega naročila, št. objave na portalu javnih naročil JN005144/2026-EUe16/01 z dne 25. 6. 2026: »Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let - PONOVLJENI POSTOPEK”, kateri pa zaradi vloženega zahtevka za revizijo še ni zaključen, zato se z namenom podaljšanja pogodbe sklepa ta aneks k pogodbi.
Pokaži več
Nova vrednost
Besedilo:
Z aneksom se podaljšuje veljavnost pogodbe za 2 meseca, poleg tega pa smo določili novo, nižjo pogodbeno ceno.
Vir: OJS 2026/S 168-602572 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov) (4 nova javna naročila)